09355669579 info@hamidasri.ir

۴ روش برای ایجاد امنیت مالی بدون داشتن درآمدی ثابت

 

در یکی از هفته‌ها در نوامبر گذاشته ۴۰۰۰۰ دلار فاکتور برای من صادر شده بود اما در حسابم فقط ۲۰۰۰ دلار داشتم.

علارقم بودجه‌بندی دقیق، ذخیره‌سازی و صورتحساب کردن فوری تلاش‌های من برای یک کارآفرین مستقل شدن موفق نبود. برای اعضای YouEconomy جزر و مد حقوق دریافتی می‌تواند دردسرساز باشد.

همه موارد از قبیل تاخیر در پرداخت حقوق‌ها و فصل‌های رکود می‌تواند به جریان درآمد لطمه‌های ناگهانی وارد کند. چرخه‌های ضیافت و قحطی می‌تواند اضطراب دریافت حقوق بعدی را ایجاد کند.

برای ادامه بقا در میان‌ این نوسانات رشد، توجه کردن به ضرب‌المثل “انتظار غیرمنتظره‌ها را داشته باشید.” یک امر ضروری است. به هر حال، اجاره شما هنوز هم باید پرداخت شود. اهمیتی ندارد چند هزاران دلار در راه باشد اگر هنگامی که زمان پرداخت قبض مالیات رسید پولی در حساب شما نباشد هیچ ارزشی ندارد.

در ادامه ۴ روش برای کار‌آفرینان مستقل به منظور آغاز ایجاد یک چهارچوب برای امنیت مالی حتی بدون ثبات درآمد را معرفی می‌کنیم.

1. ارقام درآمد و خرج خود را محاسبه کنید.

حداقل خالص  چیست؟ اداره کردن زندگی و تجارت شما هیچ خرج اضافی ندارد؟ به آن یک ۱۰ درصد و پس‌انداز بانشستگی اضافه کنید تا رقم درآمد و خرج خود را به‌ دست آورید؛ این یک معیار برای بقا سرمایه‌گذاری شما است.

زمانی که یک معیار واضح برای پوشش هزینه‌های اولیه عملیاتی خود یافتید، یک شاخص به شما نشان می‌دهد به چقدر درآمد نیاز دارید و همچنین مقیاس خرج‌های دیگر، اهداف دخیره و سرمایه‌گذاری را به شما ارائه می‌دهد.

رقم‌ درآمد و خرج خود را از درآمد ماه قبل کم‌ کنید تا بفهمید چقد می‌توانید برای هزینه‌های اختیاری خرج کنید.

۲. حساب کسب و کار و شخصی را با هم‌ ترکیب نکنید.

برای یک نویسنده تازه‌کار مستقل یا TaskRabbit  پاره وقت، درآوردن چند صد دلار درآمد جانبی ممکن است مانند یک کسب و کار واقعی به حساب نیاید گرچه باید مانند کسب و کار واقعی با آن رفتار کرد. حساب‌های جدا ایحاد کنید تا خوداشتغالی و یا درآمد جانبی را از هزینه‌های شخصی جدا کنید.

به علاوه‌ی ساده کردن حساب‌های پرداخت مالیات این جدایی می‌تواند به پرورش یک نگرش مهم برای کارآفرینان مستقل کمک کند: بازده با درآمد یکی نیست.

۳. یک میانگیر بسازید.

انتظار غیرمنتظره را داشتن نیازمند یک ذخیره‌سازی سالم به منظور مدیریت اختلالات جریان درآمد است که این از پول‌های دخیره شده برای روز مبادا جدا است.

هنگام ساختن این میانگیرِ دخیره‌سازی کسب و کار، کارآفرینان مستقل همیچنین باید مراقب رکود احتمالی تجارت باشند و برنامه‌های پشتیبان را عملی کنند. به جای تقلا در چند هفته بدون کار، یافتن فرصت‌های تازه مقدم‌ به نقطه شکست می‌تواند به اتکای بیش از حد بر میانگیر اضطراری کسب و کار کمک کند.

۴. بخش منابع انسانی خود باشید.

تغییر به خوداشتغالی  به معنی اتکا به خود نیز است . بدون داشتن بخش منابع انسانی به منظور راه‌اندازی مراقبت‌های بهداشتی یا کارفرما برای مطابقت با طرح (k) 401 ، کارفرمایان مستقل باید مسئولیت سلامت دراز مدت خود را بپذیرند و به اندازه‌ جنبه‌های دیگر تجارت خود آن را جدی بگیرند‌.

من طرح بازنشستگی را  جزو ارقام درآمد و خرج حساب می‌کنم تا اطمینان حاصل کنم به اندازه هزینه‌های دیگر زندگی قابل مذاکره هستند؛ به هر حال، تنها راه موفقیت در YouEconomy این است که به دور دست‌ها نگاه کنید و به دقت برنامه‌ریزی کنید.

مترجم: نگار بخش‌زاده

منبع: success

Rate this post